Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için ülkemizin en seçkin kargo firmalarından MNG  Kargo ile çalışıyoruz.

Çalıştığımız Altunizade Şubesi Telefonları : 0216 495 65 58  - 0216 495 65 98

MNG  KARGO İŞLEMLERİ

Sadece Adrese Teslimat Yapılır

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz.

Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır ?

Sitemizden, alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.

Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler ( ÖZEL CİHAZ VE ÜRÜN SİPARİŞİ DIŞINDA ) stoklarımızda bulunan ürünlerimiz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.

Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kargoda Hasar gören ürünler

Kargoda hasar gören ürünlerden tamamen kargo firması sorumludur. Ürününüzü teslim aldığınızda KARGO görevlisi önünde kontrol ediniz. Ürünlerin kargo yetkilisi önünde kontrolünün yapılıp üründeki herhangibi bir problemde kargo yetkilisine tutanak tutturmaları gerekmektedir.

Haftasonu Siparişleri

Cumartesi günü akşam 17:00'den sonra verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Pazar günü içinde verilen siparişler de pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Kargo Ücretleri :

01-05 DS/KG arası 9,00 TL+KDV

06 DS/KG ÜZERİ GÖNDERİLERİNİZDE, İLAVE HER BİR DS/KG İÇİN 0,50 TL+KDV EKLENİR.